نمونه هایی از پروژه های طراحی سایت یا اپلیکیشن فروشگاهی، شرکتی و حرفه ای

مشاهده نمونه پروژه های سایت و اپلیکیشن حرفه ای چه در حوزه سایت شرکتی چه سایت فروشگاهی، به شما کمک می کند تا ایده کسب و کار خود را پخته تر کنید. در راهکار های نرم افزاری مهر، ما متناسب با نیاز مشتری سیستم نرم افزاری لازم را بعد از بررسی های لازم پیشنهاد می دهیم.

در هر یک از نمونه پروژه های انجام شده زیر، اغلب مشتری های ما به زبان ساده نیاز خود را مطرح می کنند. و با توجه به نوع خدمات لازم و همچنین منابع مالی مشتری ما در قالب وب سایت، اپلیکیشن و هر سیستم نرم افزاری دیگر خدمات مشتری خود را در بستر اینترنت جهت ارائه به مشتریانشان آماده می کنیم. در این بخش برخی از نمونه کارهای راه کار های نرم افزاری مهر قابل مشاهده و بررسی می باشد. از جمله وب سایت شرکتی، سایت حرفه ای، سایت یا اپلیکیشن فروشگاهی، سایت صرافی، پزشکی، گردشگری، آموزشی، و هر نوع سیستم مورد نیاز شما…

 

 

سایت گردشگری مستر تریپ

نمونه کار سایت آژانس گردشگری

مستر تریپ یکی از بهترین و موفق ترین نمونه سایت و اپلیکیشن برای آژانس های گردشگری می باشد. این سیستم یک استارت آپ موفق و در حال توسعه هست. این سایت با همکاری اداره کل میراث فرهنگی استان آذربایجان شرقی فعالیت خود را شروع کرد. البته با پندمی کرونا یک توقف دوساله داشته که تیم توسعه دهنده در حال برنامه ریزی برای توسعه آن هستند.

نمونه کار وب سایت فروشگاهی نهالستان آذربایجان

وب سایت و فروشگاه نهالستان آذربایجان یکی از موفق ترین فروشگاه آنلاین نهالستان می باشد. در سایت نهالستان آذربایجان، مشتریان می توانند با انواع نهال های تولیدی نهالستان آشنا شوند. و با مقایسه ویژگی های نهال با آب و هوای منطقه خود، نهال مورد نیاز خود را بصورت آنلاین خرید و پرداخت انجام دهند. تمامی امکانات یک فروشگاه آنلاین در این سایت برای مخاطبین خود از قبل طراحی و آماده شده است. همچنین در مودر سئوی این سایت هم متناسب با نیاز مشتری کار شده است. هم اکنون این سایت با عناوین بیش از 20 عبارت کلیدی در صفحه اول گوگل می باشد که در بخش نمونه کارهای سئو توضیحات کامل ارائه شده است.

آذر نهال
فیدار طب آبادیس

نمونه کار طراحی سایت شرکتی

شرکت فیدار طب آبادیس به عنوان تولید کننده و وارد کننده لوازم بیمارستانی خدمات خود را در قالب سایت شرکتی برای مشتریان خود معرفی می کند. در این سایت شما می توانید با محصولات، خدمات و فعالیت های شرکت آبادیس آشنا شوید. و به راحتی راه های ارتباطی و تماس با شرکت را در اختیار داشته باشی. وب سایت شرکتی می تواند به عنوان یک دفتر کاری شیک در فضای مجازی با کمترین هزینه و بیشترین بازدید را برای شما داشته باشد.

نمونه کار طراحی سایت فریلنسری و ترجمه مقاله

سایت و فروشگاه گروه تاپ مستر به عنوان یک سایت فریلنسری می باشد. در واقع یکی از بزرگترین مرجع خرید مقالات ترجمه شده،فایل های گرافیکی کاملا فارسی و محصولات چاپی حرفه ای هست. به طوری که رابط بین مترجمین و فعالین مقاله نویسی با مشتریان این حوزه یا سایر محققین می باشد. در این سایت غیر از امکانات محصولات و آموزش ها کاربران می توانند به عنوان همکار عضویت داشته باشند. همچنین با پروفایل کاربری خود خدمات و محصولات خود را در این سایت ارائه دهند.

تاپ مستر
ساتراپ درب دریا

نمونه کار طراحی سایت شرکتی و کارخانه ای

وب سایت شرکت ساتراپ درب آریا به عنوان یک سایت شرکتی طراحی شده است. در این سایت مشتریان می توانند با تولیدات و محصولات این شرکت آشنا شوند. با سایر خدمات و فعالیت های شرکت آشنا شوند. محصولات مورد نیاز خود را بصورت آنلاین سفارش دهند. و همچنین به راحتی با بخش ارتباطی سایت راه های دسترسی و تماس با شرکت را دنبال کنند. برای جزئیات بیشتر می توانید با گزینه اطلاعات بیشتر در ارتباط باشید.

نمونه کار طراحی اپلیکیشن پزشکی، درمانی و نوبت دهی

سایت و اپلیکیشن طب 20 بصورت یک سیستم جامع پزشکی می باشد. که تقریبا تمامی نیاز های شما را در پروسه درمان و ارتباط با مجموعه درمانی برقرار می کند. پرونده پزشکی، جست و جو و ارتباط با مراکز درمانی، نوبت دهی الکترونیک، آموزش های درمانی و بسیاری از امکانات دیگر در اپلیکیشنن پزشکی درمانی طب 20 موجود است.

طب 20
بیمه ملت حاتمی

نمونه طراحی وب سایت نمایندگی بیمه

وب سایت نمایندگی حاتمی بیمه ملت یکی از نمونه سایت های موفق در زمینه بیمه می باشد. در این سایت نمایندگی ما خدمات خود و تعرفه ها و برخی از آموزش های قوانین بیمه را برای مخاطبین خود ارائه می دهد. همچنین قابلیت پرداخت اقساط بیمه عمر و ارجاع به سایت اصلی بیمه در سایت این نمایندگی ایجاد شده است. داشتن یک وب سایت برای نمایندگی بیمه میتواند اعتبار شغلی را بالا ببرد. و همچنین مشتریان بیشتری را از طریق فضای مجازی جذب کند. غیر از تاثیر در درآمد باعث کمک به اطلاعات مخاطبین و همچنین رضایت بیشتر مشتریان می گردد.

نمونه کار طراحی سایت آموزشگاه موسیقی

آموزشگاه موسیقی استاد سلیمی یکی از برجسته ترین و قدیمی ترین آموزشگاه های شهر تبریز در حوزه موسیقی می باشد. ناگفته نماند که استاد سلیمی یکی از نوابغ و مفاخر استان آذربایجان شرقی بوده که آموزشگاه موسیقی استاد سلیمی را یکی از شاگردان ایشان به احترام استاد شاگردی به نام استاد خود نامیده است. و هم اکنون ساز تار آذری استاد سلیمی در دستان این شاگرد قدردان نواخته می شود.

سایت آموزشگاه موسیقی از طرفی اطلاع رسانی ها و هماهنگی برنامه های عمومی آموزشگاه را دارد. و از طرفی  معرفی ساز های مختلف و اساتید مربوطه. اما در کنار همه اینها توانسته نقش موثری در جذب هنرجویان جدید را داشته باشد.

موسیقی سلیمی
باغبان زوارق

نمونه کار سایت فروشگاهی نهالستان

سایت نهالستان باغبان زوارق برای معرفی و فروش نهال های یکی از بزرگترین نهالستان های شمال غرب طراحی شده است. طبق گزارش صاحبان سایت، یک سال بعد از طراحی سایت، فروش نهالستان حدود 10 برابر افزایش داشته است. داشتن یک سایت موفق در فضای مجازی کمک زیادی به توسعه کسب و کارشان داشته. از امکانات این سایت فروشگاهی به آموزش های کاشت و اطلاعات باغبانی که در کنار فروش به مشتریان خود ارائه می دهند می توان اشاره کرد.