فروشگاه آنلاین

طراحی سایت

فروشگاه آنلاین خود را با ما افتتاح کنید

فروش و کسب و کار خود را حتی در روزهای تعطیل ارتقاء دهید!

دیجیتال-مارکتینگ

Online shopping website design

فروشگاه آنلاین

فروشگاه آنلاین خود را با ما تجربه کنید. گروه مهندسی طراحی مهرراهکار همگام با شما در راستای رونق کسب و کار شما با طراحی بهترین فروشگاه های تجارت الکترونیک. ما در اینجا همراه شما هستیم تا به تمام سوالات شما در مورد داشتن بهترین فروشگاه آنلاین پاسخ دهیم. چگونه فروشگاه آنلاین خود را داشته باشیم:

طراحی سایت فروشگاهی:

 • طراحی وب سایت فروشگاهی چیست؟

 • ویژگی های سایت فروشگاهی خوب

 • چگونه وب سایت اینترنتی بسازیم؟

 • مقایسه سایت های فروشگاهی

 • قالب های آماده سایت فروشگاهی

 • قیمت طراحی سایت فروشگاهی

 • طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای به صورت سفارشی و وردپرسی

 • انواع تجارت الکترونیک و سایت فروشگاهی

 • نکات مهم در طراحی فروشگاه اینترنتی

 

طراحی سایت فروشگاهی چیست؟

طراحی وب سایت تجارت الکترونیکی EC فرآیند ایجاد فروشگاه آنلاین برای تجارت شما جهت فروش دیجیتالی برای هدف قرار دادن مصرف کنندگان است.

روند اصلی طراحی وب سایت تجارت الکترونیکی در حال حاضر شخصی سازی است. زیرا همان چیزی است که اکثر خریداران تجارت الکترونیک به طور پیش فرض انتظار دارند.

شما با داشتن سایت فروشگاهی یا فروشگاه آنلاین مربوط به تجارت خود می توانید محصولات خود را در هر شرایط به دست خریدار برسانید. و در محدوده کسب و کار خود حتی فراتر از شهر خود شناخته شوید.

طراحی انواع سایت فروشگاهی و توسعه کسب و کار  به صورت سفارشی و صفر تا صد و یا بصورت قالب آماده و وردپرسی با مشاوره رایگان توسط تیم مهندسی شرکت پرواز نرم افزار سهند.

طراحی وب سایت فروشگاهی

ویژگی‌های طراحی فروشگاه آنلاین حرفه ای

بیشترین جستجو در مورد ویژگی های طراحی وب سایت تجارت الکترونیکی مواردی است که هدف آن افزایش نرخ تبدیل است. این موارد شامل بررسی های ایجاد شده توسط کاربر؛ لیست خواسته ها؛ عکس های با کیفیت بالا؛ فیلم های آزمایشی؛ توصیه های محصول؛ گزینه جستجوی فروشگاه؛ پرداخت با یک کلیک؛ پشتیبانی از گزینه های پرداخت متعدد و طراحی مناسب برای موبایل است.

ریسپانسیو

طراحی خوب وب سایت تجارت الکترونیکی دارای 4 عنصر اصلی است:

ناوبری واضح؛ معماری اطلاعاتی موثر؛ صفحات ارجاعی محصول؛ پرداخت سریع.

 همه آنها در مجموع بیانگر موارد زیر هستند:

 1. ریسپانسو یا تعریف شده برای موبایل و سایر صفحه نمایش ها باشد

وقتی 46٪ از مصرف کنندگان کل فرآیند خرید خود (از تحقیق تا خرید) را روی تلفن های هوشمند به اتمام می‌رسانند، اگر وب سایت شما برای موبایل مناسب نباشد، فروش زیادی را از دست خواهید داد.

 یک سیستم عامل ریسپانسیو این اطمینان را می‌دهد که بازدید کنندگان از انواع دستگاه ها و صفحه نمایشگرها بدون هیچ گونه محدودیت طراحی، و به هم ریختگی سایت می توانند بازدید و انتخاب و خرید خود را به راحتی انجام دهند.

 1. سفارشی سازی فروشگاه آنلاین

“زیبایی” در ارزیابی فروشگاه آنلاین بسیار ذهنی است. اما وقتی صحبت از طراحی وب می شود، “ظاهر خوب” معمولاً به معنای چیدمان ساده، تایپوگرافی، تصاویر واضح و سایر عناصر طراحی سایت است که فروشگاه شما را از بقیه متمایز می‌کند.

اگر قالب سایت فروشگاهی شما فاقد ویژگی های سفارشی سازی و قالب های زیبا و منحصر به فرد باشد، شباهت بین سایت شما و سایر رقبا موجب گم شدن بین صدها سایت مشابه دیگر خواهد بود.

 1. پیمایش آسان در ناوبری سایت

پیمایش یک اصطلاح کلی برای همه عناصر رابط کاربر است که کاربران می‌توانند برای دستیابی به اطلاعات خاص در وب سایت شما استفاده کنند. اینها شامل منوی پیمایش سرصفحه، صفحات دسته بندی محصولات، فیلترها، جستجوی در محل و پاورقی است.

هنگامی که بستر تجارت الکترونیکی شما توانایی ایجاد مسیرهای ناوبری سفارشی را محدود می کند، در نهایت با یک وب سایت زیبا اما ناکارآمد مواجه خواهید شد که تعداد کمی مشتری می خواهند از آن استفاده کنند و نرخ تبدیل شما برای آن متضرر خواهد شد.

 1. رضایت مشتری

رضایت مشتری یعنی مصرف کنندگان می خواهند خرید خود را به پایان برسانند و سپس مقداری دیگر را خریداری کنند. چه چیزی این حس لذت را القا می کند و برند را به سطح بعدی می رساند؟ اگر سایت شما آنها را بی میل کند، بهترین ابزارهای بازاریابی در دنیا به فروش شما کمک نمی کند.

       5. تجربه کاربری (UX)

UX یا رایط کاربری در اطمینان از این که وب سایت شما نه تنها کاربردی است بلکه بصری، قابل اعتماد وکاربرپسند بودن نیز نقشی اساسی دارد. این عوامل لذت تعامل با مشتری را افزایش می دهد و اتفاقات خوب دیگر را رقم می‌زند.

      6. تصاویر

از آنجا که خریداران فروشگاه آنلاین معمولاً به کالای واقعی دسترسی ندارند، ظاهر بصری آنچه به صورت آنلاین می‌فروشید بسیار مهم است.

 تصور کنید که از طریق یک وب سایت فروشگاهی در حال خرید لباس هستید. در یک فروشگاه واقعی می‌توانید جنس محصول را لمس کنید، آن را امتحان و با رنگ سایر لباس ها مطابقت دهید. اما هیچ یک از این اقدامات به صورت آنلاین امکان‌پذیر نمی‌باشد. آنچه فروشگاه های الکترونیکی می توانند استفاده کنند تصاویری است که قرار است مشتری را به کالاهای خاص متقاعد کند.

پس تصاویر باید به گونه‌ای انتخاب شوند تا کیفیت محصول واقعی را به مشتری نشان دهند.

شرح دقیق محصول تصمیم خریدار را برای سهولت خرید انجام می دهد. همچنین به دلیل انتظارات بی نظیر در مورد توصیف محصول و خود محصول، تعداد خریداران ناراضی کاهش می یابد.

به خریداران بگویید که چگونه از محصول و همچنین ویژگی های آن بهره مند می شوند.

 1. قیمت گذاری

بر اساس اینفوگرافیکی، 52٪ از افراد بیشتر وارد فروشگاهی می شوند که علامت “فروش” نشان داده شده است.

همین اصل با فروشندگان آنلاین کار می کند. اگر برخی از محصولات را با قیمت کمتر ارائه می دهید، این موضوع را در وب سایت خود روشن کنید. رایج ترین رنگ برای علائم فروش قرمز است.

علامت “فروش” قرمز اضافه کنید و از طریق قیمت قدیمی و همچنین برجسته کردن علامت جدید، ضربه بزنید. این تکنیک ساده باعث می شود خریداران باور کنند که با خرید این محصول به جای یک محصول مشابه دیگر، در هزینه های خود پس انداز می کنند.

همچنین قیمت نهایی محصول شامل مالیات و هزینه های تحویل باید به وضوح در صفحه توضیحات محصول نوشته شود.

 1. گزینه ها ی متنوع محصولات

آنچه که خواسته های یک مشتری را برآورده می کند لزوماً همان خواسته مشتری نیست. با ارائه طیف گسترده‌ای از گزینه ها تعداد مشتریانی که می توانید رضایت آنها را جلب کنید افزایش می یابد.

 1. دکمه شبکه های اجتماعی

همیشه به خاطر داشته باشید که ما در عصر رسانه های اجتماعی زندگی می کنیم. دکمه های “پسندیدن” و “اشتراک گذاری” یک روش خوب برای افزایش آگاهی خریداران احتمالی درباره محصولات شما به صورت رایگان است.

شبکه‌های-اجتماعی
 1. نظرات خریداران

طبق نظرسنجی توسط Search Engine Land، تقریباً 72٪ از مصرف کنندگان بیشتر به توصیه های شخصی مصرف کنندگان نسبت به بررسی آنلاین اعتماد دارند. همچنین نظرات خریداران در مورد محصولات مختلف یکی از راه های نظارت بر رضایت مشتری و ایده های منبعی برای بهبود خدمات شما در آینده است تا محصولات دیگر را ارائه دهید.

 1. سیاست عودت، تعویض و تضمین کالا

بسیاری از خریداران آنلاین نگرانند کالایی که خریداری می کنند دقیقاً همان چیزی نباشد که انتظار دارند. با گفتن سیاست های امکان بازگشت و ضمانت از آنها اطمینان حاصل کنید که در آنجا طرح پشتیبان برای کسانی که از خرید راضی نیستند وجود دارد.

 در صورت فروش محصولات از تولید کنندگان شخص ثالث، بهتر است لینک هایی را به سیاست تضمین آنها در وب سایت خود ارائه دهید.

 1. ضمانت امنیت خرید اینترنتی

اطلاعات احراز هویت دارنده کارت هدف اصلی هکرها است. با درج مهر اعتماد آنها را متقاعد کنید که معاملات آنها کاملاً ایمن خواهد بود.

با این حال ارسال مهر و موم کافی نیست. شما باید مطمئن شوید که وب سایت تجارت الکترونیکی شما فقط ایمن به نظر نمی رسد بلکه صد در صد ایمن است. برای دستیابی به این هدف، میتوانید ارائه دهنده میزبانی سازگار با PCI DSS را انتخاب کنید.

 1. طراحی ساده

مسیر خرید باید بلافاصله برای مشتری آشکار شود. بهتر است ابتدا با حداقل صفحه رجوع شروع کنید. سپس با کسب اطلاعات بیشتر در مورد رفتارها و تنظیمات مخاطب، عناصر اضافی ایجاد کننده تغییر را اضافه کنید.

 1. بر اساس رضایت مشتری عمل کنید

تجربه عالی کاربر لذت تعامل با نام تجاری شما را افزایش می دهد. در حالی که طراحی اشتباه این احساس خوب را از بین می برد. پس از اتمام طراحی اولیه، هر صفحه را حسابرسی کنید. مشخص کنید که در کجا می توانید اصطکاک را از بین ببرید و لذت بیشتری برای بهبود نرخ تبدیل فروشگاه خود اضافه کنید.

 1. برند سازی کنید

برند سازی یک سرمایه قدرتمند برای ایجاد ارتباطات عاطفی با مخاطبان شما و تبدیل آنها به طرفداران نام تجاری صوتی است. از هر پنج مشتری چهار نفر تمایل بیشتری به تبلیغ یک نام تجاری مورد علاقه برای مدت طولانی دارند.

 1. در طراحی فروشگاه آنلاین متمایز باشید

مارک تجاری، شمایل نگاری، ویژگی های وب سایت و تجربه در محل کار شما باید به طور مشترک ارزش پیشنهادی منحصر به فرد شما را تقویت کرده و تجارت الکترونیکی شما را از رقابت متمایز کند.

 1. نشان دهید، نگویید.

وب سایت های عالی تجارت الکترونیکی در طول بازدید مشتری را از نظر بصری هدایت می کنند. هر عنصر نقشی استراتژیک در آن روند کشف بازی می کند. نکات راهنما و متن خدمات می توانند مفید و سریع تبدیل شوند.

 1. مشتریان خود را به فکر وادار نکنید.

کشف و خرید آنلاین محصولات باید بصری باشد. برای خرید هر بازدید کننده مسیری روشن ارائه دهید. با به حداقل رساندن بار شناختی در هر مرحله به سمت خرید، احتمال تبدیل را افزایش می دهید.

فروشگاه-انلاین

مراحل راه اندازی وب سایت فروشگاهی

در اینجا مراحلی وجود دارد که برای ایجاد یک وب سایت فروشگاهی اینترنتی باید طی شود حتی اگر نمی دانید چگونه کدگذاری کنید.

 • تحقیق کنید و در مورد جایگاه خود تصمیم بگیرید
 • محصولی را که می خواهید بفروشید شناسایی کنید
 • مدل کسب و کار خود را توسعه دهید
 • یک بستر تجارت الکترونیکی یا سازنده وب سایت تجارت الکترونیکی پیدا کنید
 • نام تجاری خود را انتخاب کرده و دامنه‌ی خود را ثبت کنید
 • روش های پرداخت را تنظیم کنید
 • فروشگاه تجارت الکترونیک خود را آزمایش و منتشر کنید.

طراحی-سایت-وردپرسی

Word press

قالب آماده سایت فروشگاهی 

بیشتر تم های تجارت الکترونیکی خوب رایگان نیستند. اما آنها کاملاً ارزش سرمایه گذاری را دارند. تم های تجارت الکترونیک برتر (برخلاف موارد رایگان) بدون اشکال، بهینه سازی شده برای سئو و کاملاً ایمن هستند. پشتیبانی و عیب یابی نیز با بیشتر تم های وب سایت تجارت الکترونیکی پولی به عنوان یک پاداش در می آید.

ولی قالب های آماده رایگان نیز به وفور یافت می شوند و قابل استفاده هستند.

طراحی وب سایت فوشگاهی

قیمت سایت فروشگاهی

ساخت یک وب سایت تجارت الکترونیکی کاملاً سفارشی، به جای استفاده از یک قالب آماده سایت فروشگاهی، هزینه بیشتری دارد. در مقابل ضامن امنیت و سرعت بالا و کیفیت بهتر می باشد. صفحات برا اساس خواسته شما طراحی میشوند. قیمت سایت های فروشگاهی با توجه به سفارشی بودن و قالب آماده متفاوت می باشند.

فروشگاه آنلاین

Online shop

طراحی سایت فروشگاهی اینترنتی حرفه ای  به صورت سفارشی و آماده

مهر راهکار همراه شماست تا با مشاوره رایگان بهترین پیشنهادات طراحی و توسعه سیستم را به شما بدهد.! شما میتوانید سایت خود را به صورت سفارشی و صفر تا صد از ما بخواهید و یا بصورت وردپرسی و قالب آماده.

ما تمام ویژگی های ضروری طراحی وب سایت تجارت الکترونیکی را که برای طراحی فروشگاه الکترونیکی در هر اندازه نیاز دارید، ارائه می دهیم. خرده فروشان کوچکتر نیز ما را ترجیح می دهند زیرا ما تمام ویژگی های اصلی تجارت و ابزار طراحی بصری را با قیمت مناسب ارائه می دهیم. شما می توانید بدون نگرانی در مورد توسعه و نگهداری محتوا، بر مدیریت عملیات خود تمرکز کنید.

تجارت الکترونیک

انواع تجارت الکترونیک و سایت فروشگاهی

 • متن باز یا اپن سورس.
 • SaaS
 • تجارت بی سر یا بک اند

هر یک از آنها جعبه ابزاری را برای ایجاد فروشگاه اینترنتی در اختیار شما قرار می دهد: صفحه ساز، صفحه پرداخت، ادغام درگاه پرداخت و موارد دیگر.

طراحی-سایت-فروشگاهی

نکات مهم طراحی سایت فروشگاهی

 • صفحه نخست.
 • صفحات دسته بندی
 • صفحات محصول
 • صفحه پرداخت
 • درباره ما.
 • نوار جستجو و صفحه نتایج جستجو.
 • فرم های ثبت نام و ورود به حساب.
 • فرم اشتراک ایمیل

صفحه-اصلی

Home page

اصول طراحی صفحه اصلی یا هوم پیج در فروشگاه آنلاین

صفحه اصلی اولین نقطه تماس شما و مشتری بالقوه است ، شما می توانید آن را به عنوان ویترین فروشگاه دیجیتال برای تجارت آنلاین خود تصور کنید. تقریباً با داشتن 3 ثانیه برای ایجاد تأثیر خوب، شما باید در انتخاب گزینه های طراحی در صفحه اصلی خود استراتژیک باشید.

مزیت رقابتی و ارزش پیشنهادی خود را در صفحه قرار دهید.

Search box بالای صفحه اصلی را هرگز فراموش نکنید.

محصولات هدف را حتما در نظر بگیرید.

محصولات متنوعی را در صفحه اصلی قرار دهید.

طراحی-وبسایت

طراحی صفحه دسته بندی سایت فروشگاهی

صفحات دسته بندی به سازماندهی کلیه محصولات شما کمک می کند و کشف را تسهیل می کند. مشتریان حواس پرت دیجیتالی اطلاعات فوری می خواهند، به ویژه هنگامی که در دستگاه های تلفن همراه هستند. بنابراین شما باید با دسترسی سریع به کالاهایی که آنها هوس می کنند در خدمت آنها باشید.

همچنین باید برای SEO (بهینه سازی موتور جستجو) بهینه شوند.

اطمینان حاصل کنید که هر صفحه دسته بندی:

 • دارای یک URL توصیفی ، مناسب SEO است.
 • دارای متن های منحصر به فرد برای توصیف دسته ها.
 • منطقی با معماری کلی اطلاعات شما متناسب است.
 • دارای فیلترهای اضافی برای مرتب سازی پیشنهادهای محصول است.

طراحی صفحه محصولات در سایت فروشگاهی

طراحی صفحه محصول برای تجارت الکترونیکی از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. خواه تی شرت یا لاستیک بفروشید. حداقل، صفحه محصول شما باید دارای ویژگی های زیر باشد:

 • عکس (های) محصول با کیفیت بالا.
 • مشخصات محصول: نام ، رنگ ، اندازه ها ، قیمت ها ، ویژگی های اصلی.
 • دکمه های بعدی را بخرید و ذخیره کنید.
 • شرح دقیق محصول
 • اثبات اجتماعی / بررسی مشتری.
 • محصولات مرتبط (فروش و فروش متقابل).
http://mehrsolutions.com/
http://mehrsolutions.com/

صفحه-پرداخت

صفحه پرداخت فروشگاه اینترنتی

با طراحی بهتر ظاهر و جریان صفحه پرداخت در فروشگاه آنلاین می توانید فروش خود را بالا ببرید:

«خرید مهمان» را برای خریداران اولین بار فعال کنید و از آنها بخواهید پس از اینکه خرید خود را به پایان رساندند، در شما حساب کاربری ثبت کنند.

تعداد قسمتهای فرم مورد نیاز را کاهش دهید. به طور متوسط ​​وب سایت های تجارت الکترونیکی 12.8 قسمت در جریان پرداخت دارند. اما شما تمام داده های مشتری مورد نیاز خود را در زمینه های 6 تا 8 ضبط می کنید.

همه روش های پرداختی را که قبول می کنید (به عنوان مثال اقساطی یا کارت اعتباری) را به روشنی لیست کنید.

اطلاع از تمام هزینه های احتمالی قبل از پرداخت.

قبل از پرداخت به طور خودکار مالیات های مربوط به فروش را اعمال کنید.